Rams

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Miami heat team

PlayerTeamGAHSOGPIMSAGASVHeightWeightGPPS%SV%
Mario BellucciDinasaur2323232323231808020100.0013.04
Seth ClemensDinasaur232323232323232321988020100.00100.00
Mitchell ChildeDinasaur23232323232323231908020100.0071.88
Daniel BennOctopus232323232323232321908020100.0013.79
Finn RosettaOctopus232323121121211909020191.678.33
Koby BroughOctopus2323232333322196902071.8810733.33
Blake BannanBears21111111222218080202100.00100.00
Hugo StonesBears233232323232319090201150.0071.88
John WoolleyDinasaur2323232323232321909000100.008.70
Tristian HolmeBears1212121211221212198902057.14100.00
Justin LeggattOctopus232312121212121909020191.67100.00
Mason EwingBears23232323232332322--20100.001400.00
Joey ButlerSnake2323211212121218010040191.6757.14

Coaching Staff

placeholder
Coach

Bobby Brown

(Nationality : Australia)
placeholder
Trainer

Roger Hinds

(Nationality : Australia)
placeholder
Assistant Trainer

Anthony Goenaga

(Nationality : Australia)
placeholder
Advance Scout

Paul Pressey

(Nationality : Australia)

Primary League 2016

PosTeamWL
1656
246
3105
46424
5114
587
578
5123
596
10545
11141
shadow image

Schedule

Access our weekly and league curling schedules.

Weekly Schedule Weekly Schedule

Registration

Register for our 2021/2022 curling season online

Register Online